18 sierpnia, 2021

Dla kogo przeznaczony jest program standardowy – zdrowe odżywianie a oszczędność czasu

Szukasz łatwego sposobu na zdrowe odżywianie? Chcesz zrzucić parę kilogramów? A może zależy Ci na utrzymaniu sylwetki mimo codziennego pośpiechu i braku czasu na gotowanie? Dieta pudełkowa to coś, co na pewno warto rozważyć! Jeśli nie masz żadnych szczególnych restrykcji żywieniowych, doskonałym wyborem dla Ciebie będzie nasz jadłospis standardowy. Dowiedz się więcej o tym, jakie ma zalety i dla kogo jest przeznaczony!

Dieta pudełkowa standard – zbilansowane żywienie

Istnieje wiele sposobów odżywiania i diet polegających na eliminacji niektórych składników lub też odpowiednim łączeniu produktów. Nie musisz jednak stosować żadnych szczególnych zasad, jeśli chcesz żyć zdrowo i dbać o swoją sylwetkę. Najważniejsze jest dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii (zgodnej z zapotrzebowaniem) oraz makro- i mikroskładników wpływających na funkcjonowanie organizmu. Każdy produkt ma określone proporcje białek, węglowodanów i tłuszczów oraz ich składowych. Zawiera też witaminy i minerały. Odpowiednie zestawienie żywności spożywanej w ciągu dnia, tygodnia czy miesiąca pozwoli zaspokoić wszystkie potrzeby organizmu, co ma ogromny wpływ na zdrowie odporność i dobre samopoczucie.

Smaczna dieta pudełkowa

Wszystkie te składniki dostarczy Ci pudełkowa dieta od BonappeFIT. W wersji standard nie stosujemy żadnych ograniczeń co do stosowanych produktów. Jest to klasyczny, zbilansowany jadłospis odpowiedni dla każdej osoby, która nie ma problemów zdrowotnych mogących wpływać na zmianę zapotrzebowania czy tolerancji na określone składniki. Co więcej, jest to po prostu smaczna dieta, która ułatwi Ci wytrwanie w postanowieniach dotyczących prawidłowego żywienia. Znajdziesz w niej wiele dań i produktów, których tylko pozornie nie można spożywać na diecie. Jeśli nie masz szczególnych przeciwwskazań, nie musisz rezygnować z makaronu, pieczywa, sera, oliwy, a nawet czekolady i innych słodkości. Dostarczymy Ci wszystkie smaki, za którymi możesz tęsknić, dbając o to, by każdy z posiłków był korzystny dla Twojego organizmu!

Pudełkowa dieta – oszczędność czasu

Pudełkowa dieta to oczywiście wygoda stosowania zdrowego trybu odżywiania. Jeśli dostajesz gotowe posiłki, które w dodatku są smaczne i zachęcająco się prezentują, znacznie łatwiej pokonać pokusy. To jednak również olbrzymia oszczędność czasu. Gdy uważasz na to, co jesz i większość posiłków przygotowujesz samodzielnie, musisz poświęcać nierzadko kilka godzin dziennie na gotowanie, sprzątanie, planowanie i zakupy. Dieta pudełkowa eliminuje wszystkie te czynności. Pomyśl więc, ile czasu możesz zyskać na odpoczynek lub dowolne czynności. Nie masz kiedy uprawiać sportu? Zaniedbujesz czas spędzony z rodziną? A może codziennie tęskno zerkasz na książkę, której wciąż nie możesz przeczytać? Eliminując konieczność przygotowywania i planowania posiłków, zdecydowanie łatwiej zaplanujesz swój dzień i znajdziesz w nim miejsce na wszystkie te czynności, które do tej pory schodziły na dalszy plan. Czy to nie kusząca wizja?

Tania dieta pudełkowa – oszczędzaj czas i pieniądze

Niektórzy wciąż myślą, że catering dietetyczny jest drogi. To jednak błąd! Obecnie ceny tego typu usług można uznać wręcz za atrakcyjne. Tania dieta pudełkowa od BonappeFIT pozwoli Ci ponadto zyskać mnóstwo czasu, dlatego jest po prostu opłacalna. Co więcej, wyeliminuje marnotrawstwo jedzenia i pomoże Ci uniknąć kupowania rozmaitych produktów pod wpływem impulsu. Korzystając z cateringu dietetycznego, nie musisz w zasadzie wcale robić zakupów spożywczych, co zapewni Ci spore oszczędności i oczywiście wygodę!

Nawet najtańszy catering dietetyczny od BonappeFIT to kompletne posiłki łączące smak i wartości odżywcze. Dobierz swoją kaloryczność i ciesz się pełnym wyżywieniem bez żadnego wysiłku. Wszystkie dania są gotowe do spożycia od razu lub po szybkim odgrzaniu (np. w mikrofalówce). Zawsze są przygotowywane poprzedniego dnia i dostarczane z samego rana pod Twoje drzwi. Nasza dieta pudełkowa standard to doskonały punkt wyjścia do zdrowego odżywiania. Sprawdź ofertę i zamów już teraz!

Logo bonappefit
Administrator Bonappefit
Polecane posty

Czym różni się dieta dla sportowców od klasycznej?

Osoby aktywne powinny odżywiać się w określony sposób. Mają one bowiem większe zapotrzebowanie na niektóre składniki odżywcze niż ludzie, którzy na co dzień prowadzą siedzący tryb życia bez większej aktywności. Czym różni się dieta dla [...]

Jakich efektów można oczekiwać na diecie ketogenicznej?

Dieta ketogeniczna cieszy się ogromną popularnością. Wszystko ze względu na widoczne efekty, które można uzyskać już w kilka tygodni od zmiany swojego sposobu żywienia. Na czym dokładnie polega dieta ketogeniczna? W jakim celu jest stosowana? [...]

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa bezglutenowa?

Rosnąca świadomość w zakresie zdrowia sprawia, że coraz więcej mówi się o różnego rodzaju problemach, o których istnieniu dotychczas miało świadomość niewiele osób. Jednym z nich jest nietolerancja glutenu i laktozy. Nadwrażliwość na produkty z [...]

Śledź nas