Catering dietetyczny Płońsk

Pora na Twój ruch!
CATERING DIETETYCZNY PŁOŃSK – 6 PROGRAMÓW DIETY OD BONAPPEFIT

Chcesz jeść zdrowo, a jednocześnie zachować stałą kaloryczność posiłków? Catering dietetyczny w Płońsku został stworzony z myślą o osobach, które planują zmienić swoje nawyki żywieniowe, oszczędzając czas. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób, ze względu na liczne zalety cateringów. Wystarczy zamówić odpowiedni wariant i obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, by zrzucić zbędne kilogramy, oszczędzić czas, a jednocześnie dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych.

Catering dietetyczny cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na takie zalety, jak:

Program ketogeniczny zdjęcie pudełka

Program ketogeniczny

Dedykowany dla osób, którym zależy na szybkiej utracie wagi poprzez eliminowanie z diety węglowodanów i zastąpienie ich wartościowymi tłuszczami. Dzięki temu w organizmie uruchomiony zostaje proces ketozy.

1500 1800 2000 2500 kcal

Sprawdź ten program
Program wegetariański zdjęcie pudełka

Program wegetariański

To wariant dla osób, które eliminują ze swojego jadłospisu mięso, zastępując je produktami pochodzenia roślinnego.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program laktoza i gluten zdjęcie pudełka

Program laktoza i gluten

Opcja dedykowana dla osób z nietolerancją glutenu (lub nieceliakalną i niealergiczną nadwrażliwością na gluten) oraz produktów zawierających pszenicę.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program sport zdjęcie pudełka

Program sport

Wariant, który pokryje nawet bardzo wysokie zapotrzebowanie na energię w ciągu dnia, którego wymagają w szczególności sportowcy i osoby aktywne fizycznie.

1700 2500 3000 kcal

Sprawdź ten program
Program niski ŁG zdjęcie pudełka

Program niski ŁG

Rozwiązanie dla wszystkich osób z insulinoopornością oraz dla każdego, kto chce kontrolować ilość cukru dostarczanego do organizmu z codziennymi posiłkami.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program standard zdjęcie pudełka

Program standard

Dieta w wariancie standard dedykowana jest dla wszystkich osób, którym zależy na stopniowym gubieniu zbędnych kilogramów w sposób naturalny i bezpieczny dla organizmu.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program

Dieta pudełkowa może być stosowana w różnych celach. Większość osób wybiera takie rozwiązanie z myślą o schudnięciu. W ten sposób można bowiem zachować stałą kaloryczność spożywanych posiłków, nie narażając się na ryzyko podjadania. 5 posiłków dziennie sprawdza się doskonale także w sytuacji, kiedy planujesz jeść regularnie, podkręcając swój metabolizm.

Dieta pudełkowa może być stosowana także z myślą o zaoszczędzeniu czasu w sytuacji, gdy żyjesz szybko i masz wiele obowiązków każdego dnia. To dobry wybór również dla diabetyków czy osób, które borykają się z nietolerancjami pokarmowymi. Coraz więcej ludzi decyduje się też na przejście na wegetarianizm. Dla niektórych jest to niezwykle trudne, dlatego dieta pudełkowa może być doskonałym sposobem na poradzenie sobie z chęcią powrócenia do jedzenia mięsa.

Jakie warianty diet pudełkowych znajdziesz w naszej ofercie?

Jeśli chodzi o catering dietetyczny, Płońsk to miasto, do którego docieramy z pełna ofertą. Z tego powodu możesz zdecydować się na jeden z wielu wariantów pysznych diet, komponowanych z myślą o konkretnych potrzebach. Wśród nich znajdują się m.in. propozycje wykluczające określone składniki, takie jak mięso, laktozę czy gluten. Ciekawym wyborem są także diety obniżające ilość węglowodanów. zastępując je tłuszczami. W skład naszej oferty wchodzą takie diety pudełkowe, jak:

  • sport – dieta zaspokajająca zapotrzebowanie energetyczne osób aktywnych,
  • niski IG – dieta bazująca na składnikach o niskim indeksie glikemicznym, idealna m.in. dla diabetyków,
  • standard – klasyczna dieta bez wykluczania żadnych produktów,
  • ketogeniczna – dieta zamieniająca większą ilość węglowodanów na tłuszcze,
  • wegetariańska – dieta eliminująca mięso,
  • bez laktozy i glutenu – dieta stworzona z myślą o osobach, które borykają się z nietolerancją glutenu i laktozy.

Każda dieta pudełkowa Płońsk jest dostępna w co najmniej kilku wersjach kaloryczności. Dzięki temu można dostosować tę wartość do własnej masy ciała, poziomu aktywności fizycznej czy obranego celu. Jeśli chcesz schudnąć, kaloryczność powinna być delikatnie niższa niż Twoje dzienne zapotrzebowanie. Catering dietetyczny może być również sposobem na przytycie. Wówczas warto postawić na wyższą kaloryczność.

Pyszne posiłki ze sprawdzonych składników

Chcesz postawić na pyszny i tani catering dietetyczny? Płońsk to miasto, na terenie którego dowozimy nasze posiłki w różnych wersjach, zarówno jeśli chodzi o typ diety, jak i jej kaloryczność. Każdego dnia pod Twoimi drzwiami pojawią się smaczne posiłki stworzone z wykorzystaniem wysokiej jakości składników. Pochodzą one ze sprawdzonych źródeł, dlatego dostarczają niezbędnych składników odżywczych.

Tania dieta pudełkowa Płońsk to doskonałe rozwiązanie dla osób, które stawiają na jakość, różnorodność oraz odpowiednie zbilansowanie. Nad komponowaniem poszczególnych posiłków czuwają specjaliści. Wiedzą oni, w jaki sposób łączyć składniki, by gotowe dania były pyszne i pełnowartościowe. Mowa tu zarówno o diecie klasycznej, jak i takiej, która wyklucza konkretne produkty.