SPRAWDŹ
NASZE
CENY

Z cenami zapoznaj się w zakładce „zamów” szczegółowo konfigurując swoje zamówienie

Zamów online
Obszar dostaw
Zamów online
Obszar dostaw

Chcesz zacząć swoją przygodę z BonappeFIT? Jeśli interesuje Cię nasz catering, cennik również zapewne ma dla Ciebie spore znaczenie. Zastanawiasz się, ile kosztuje korzystanie ze smacznej, zdrowej i ekscytującej diety pudełkowej. To zależy. Oto, co ma wpływ na cennik cateringu dietetycznego, który oferujemy.

Liczba kalorii, które chcesz spożywać

Jedną z pierwszych rzeczy, którą robisz, zamawiając naszą dietę pudełkową, jest określenie liczby kalorii, którą chcesz spożywać. Już nasza w tym głowa, aby zestaw dań, które otrzymasz, idealnie wpisywał się w potrzebne Ci zapotrzebowanie kaloryczne. Jak możesz się domyślić, liczba kalorii ma decydujący wpływ na cennik diety pudełkowej. Dlaczego? To proste! Im więcej energii potrzebujesz, tym większe porcje trafią na Twój talerz.

Zastanawiasz się, jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne i co wybrać? Od razu podpowiadamy: nie jest dobrym pomysłem wybieranie zbyt niskiej liczby kalorii tylko po to, żeby zaoszczędzić. W tej kwestii warto się kierować zdrowym rozsądkiem i swoimi potrzebami. Wiele jednak zależy od:

  • Twoich celów żywieniowych – na przykład jeśli chcesz zrzucić nadprogramowe kilogramy, dobrze wybrać plan o nieco niższej kaloryczności, aby ułatwić sobie sprawne chudnięcie,
  • Twojego poziomu aktywności – jeżeli prowadzisz siedzący, „biurowy” tryb życia i nie uprawiasz sportu, potrzebujesz mniej energii niż gdy intensywnie ćwiczysz lub masz pracę fizyczną,
  • Twojej obecnej i wymarzonej wagi.

Jeżeli masz wątpliwości, który plan „kaloryczny” wybrać, śmiało skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci. Możesz też skorzystać z jednego z wielu kalkulatorów zapotrzebowania kalorycznego online – takie narzędzie przyniesie Ci szybką odpowiedź.

Wybrany plan dietetyczny

Cennik cateringu jest inny w zależności od tego, który z naszych smacznych i zdrowych planów dietetycznych wybierzesz. Program Standard, Sport, Keto, Niski ŁG, Bez laktozy i glutenu, a może Wegetariański? Kliknij w poszczególne diety pudełkowe – cennik jest dobrze widoczny.

Czas, na jaki zamawiasz catering – ceny maleją wraz z długością współpracy!

Dopiero zaczynasz przygodę z BonappeFIT i chcesz przetestować nasz program? Nie ma problemu! Pamiętaj jednak, że najlepsze ceny cateringu mamy dla tych osób, które decydują się na nasz jadłospis na okres 20 dni lub dłuższy. To się po prostu opłaca!

Liczba posiłków

Potrzebujesz pełnego zestawu pięciu posiłków? A może wolisz zamówić tylko trzy lub cztery o mniejszej kaloryczności, a pozostałe przygotować samodzielnie? Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, cena automatycznie spadnie. To może być dobra opcja, jeśli np. o drugie śniadanie czy kolację chcesz zadbać samodzielnie.

Co uwzględnia cena cateringu BonappeFIT?

Zasady współpracy z BonappeFIT są bardzo proste! Ceny, które widzisz, to koszt zestawu posiłków na jeden dzień. W ramach tego kosztu uzyskujesz:

  • komplet pięciu smacznych dań – śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Są zapakowane i niemal gotowe do zjedzenia. Większość musisz jedynie podgrzać i gotowe,
  • dostawę kurierską – kurier bez dodatkowych kosztów dostarczy Twoje menu każdego dnia pod wskazany adres. Dania na niedziele otrzymasz razem z tymi sobotnimi. 

A ile dokładnie zapłacisz? Przemnóż stawkę dzienną przez liczbę dni, przez które chcesz korzystać z naszego cateringu dietetycznego. Pamiętaj, że to Ty decydujesz jak długo z nami zostajesz.

Jak więc widzisz, zasady współpracy są bardzo proste i przejrzyste – z góry wiesz, ile i za co płacisz. Za swój catering możesz zapłacić zarówno przelewem tradycyjnym, jak i na przykład kartą kredytową. Wybór zawsze należy do Ciebie. 

Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości? Chcesz się upewnić, że dowozimy również w Twojej miejscowości? A może szukasz nieco innej oferty? Skontaktuj się z nami, a wspólnie zobaczymy, co da się zrobić. Pewne jest jedno: inwestycja w dietę pudełkową z BonappeFIT to świetnie wydane pieniądze. Zwrócą Ci się w postaci lepszego zdrowia i samopoczucia oraz łatwiejszego osiągania celów żywieniowych. Spróbuj i przekonaj się, jakie to proste i przyjemne!

Dieta wcale nie musi oznaczać wyrzeczeń, a ceny cateringu być zawrotnie wysokie. Odkryj na nowo przyjemność ze zdrowego jedzenia wspólnie z nami!