Cena: 52 zł
PROGRAM
Sport

1700 2500 3000 kcal

Aktywność fizyczna, sport czy ten amatorski, czy zawodowy, wymaga odpowiedniego paliwa, jakim jest jedzenie. Duże zapotrzebowanie na energię dostarczane powinno być w zbilansowanych składnikach odżywczych diety. Program sport ułożony jest przez dyplomowanego dietetyka i realizuje potrzeby osób intensywne trenujących lub chcących naturalnie zbudować tkankę mięśniową. Dodatkowo dbamy o smak i różnorodność potraw oraz świeżość i bezpieczeństwo ich dostarczania.

Dieta Sport – najlepszy catering dla sportowców

Jesteś osobą aktywną fizycznie? Bez względu na to, czy profesjonalnie trenujesz, masz pracę wiążącą się z intensywnym wysiłkiem fizycznym, czy amatorsko biegasz każdego dnia, pewne jest jedno: potrzebujesz mnóstwo energii do działania. Dostarczy Ci ją dobrze zbilansowana dieta o odpowiedniej kaloryczności. Chcesz mieć pewność, że Twoje posiłki są smaczne, zróżnicowane i dopasowane do tego, jak żyjesz? Postaw na profesjonalny catering dietetyczny dla sportowców przygotowany przez ekspertów BonappeFIT.

Doskonale rozumiemy potrzeby osób aktywnych. To właśnie z myślą o nich powstała nasza dieta pudełkowa dla sportowców.

Dla kogo jest nasz catering dietetyczny dla sportowców?

Zastanawiasz się, czy dieta pudełkowa dla sportowców to dobry wybór właśnie dla Ciebie? Zdecyduj się na ten program, jeśli:

 • ćwiczysz co najmniej 3-4 razy w tygodniu, a Twoje treningi są średnio lub bardzo intensywne,
 • masz pracę, która wymaga dużego wysiłku fizycznego,
 • masz cele sportowe i żywieniowe, które chcesz zrealizować – np. pragniesz rozbudować muskulaturę lub zwiększyć wydolność,
 • zależy Ci na zdrowo zbilansowanych posiłkach dopasowanych do potrzeb osób aktywnych,
 • nie masz lub nie chcesz tracić czasu na zakupy spożywcze i przygotowywaniu posiłków,
 • zależy Ci na tym, aby jedzenie było nie tylko zdrowe, ale smaczne i zróżnicowane – nie ma nic gorszego od nudy w menu!

Dieta Sport to najlepszy catering dla sportowców. Zdecydowało się na niego już wiele aktywnych osób i widać efekty.

Dobrze dopasowane menu sprawi, że:

 • będzie Ci łatwiej budować masę mięśniową w naturalny sposób,
 • zyskasz więcej energii do działania,
 • >sprawniej osiągniesz swoje cele związane z aktywnością sportową,
 • będziesz się cieszyć dobrym samopoczuciem.

Spróbuj i przekonaj się, jak dobry catering dla sportowców może wpłynąć na jakość Twojego życia!

Catering dla sportowców dopasowany do Twoich potrzeb

W BonappeFIT samodzielnie decydujesz o tym, jak wygląda Twoja dieta pudełkowa dla sportowców. Rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby żywieniowe, dlatego dajemy Ci swobodę wyboru. Określ:

 • ile posiłków dziennie chcesz otrzymywać – zależy Ci na pięciu posiłkach, aby w ogóle nie myśleć o planie dietetycznym, a może wolisz wybrać cztery, a piąty wybrać samodzielnie?
 • ile kalorii ma mieć Twoja dieta – przy intensywnym treningu standardowe 2000 kcal to może być za mało. Wolisz 3000 kcal? Nie ma sprawy!
 • przez ile dni chcesz otrzymywać zdrowe posiłki – nie wiążemy Cię długą umową. Pamiętaj, że im dłużej chcesz z nami pozostać, tym korzystniejsze mamy dla Ciebie ceny,
 • czy chcesz korzystać z diety pudełkowej dla sportowców również w weekendy – możesz, ale nie musisz!

Jak widzisz, masz pełną swobodę działania, a przy okazji zyskujesz pewność, że każdego dnia będziesz się odżywiać zdrowo, smacznie i w sposób odpowiadający Twoim potrzebom.

Dlaczego nasza dieta pudełkowa dla sportowców to strzał w dziesiątkę?

 • Jest opracowana przez dyplomowanego dietetyka

Nad jadłospisem pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem: dietetycy i kucharze. Dzięki temu masz pewność, że „zgadzają się” zarówno bilans energetyczny, jak i witamin czy minerałów, a także smak. Każdy z tych elementów ma znaczenie!

 • Jest zróżnicowana

W BonappeFIT nie ma miejsca na nudę. Każdego dnia zaskoczymy Cię nowym zestawem dań, które pozwolą Ci doświadczyć zupełnie nowych doznań na podniebieniu. To zmotywuje Cię do działania!

 • Jest dopasowana do potrzeb osób aktywnych

Catering dietetyczny dla sportowców różni się nieco od diety przeznaczonej np. dla cukrzyków czy osób z nietolerancją glukozy. Rozumiemy to, bo sami jesteśmy aktywni!

Chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje Ci nasz catering dla sportowców? Nic prostszego! Swoją dietę pudełkową zamówisz online. Wystarczy kilka chwil, aby wybrać interesujące Cię opcje i potwierdzić zamówienie. My zajmiemy się resztą. Już za kilka dni pod wskazany przez Ciebie adres z samego rana dotrze kurier, który dowiezie zestaw dań na cały dzień. Tak zacznie się przygoda kulinarna, dzięki której bycie fit stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Sprawdź już teraz!

Ceny dla tej diety zaczynają się już od 52 zł za 1 dzień.

Zamawiając online, dostawę pod drzwi otrzymasz w ciągu dwóch dni.
Aktualne menu znajdziesz zawsze klikając w ten przycisk:

Aktualne Menu
Trwa wczytywanie
Sprawdź również:
Pora na Twój Ruch!
Program wegetariański zdjęcie pudełka

Program wegetariański

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program laktoza i gluten zdjęcie pudełka

Program laktoza i gluten

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program niski ŁG zdjęcie pudełka

Program niski ŁG

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program