Catering dietetyczny Zielona Góra

Pora na Twój ruch!
CATERING DIETETYCZNY ZIELONA GÓRA – 6 PROGRAMÓW DIETY OD BONAPPEFIT

Stosowanie różnego rodzaju diet od zawsze było modne. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się głównie diety pudełkowe. Z czego wynika tak duże zainteresowanie tym tematem? W przypadku wielu osób jest to chęć zadbania o zdrową sylwetkę. Jednak z drugiej strony pozostaje ciągły brak czasu wynikający z codziennych obowiązków. W ostateczności brakuje wolnej chwili, którą można byłoby przeznaczyć na przygotowanie zdrowego posiłku – na śniadanie lub do pracy. Czy wydaje Ci się to znajome? Jeśli doskonale wiesz, o czym mowa, to catering dietetyczny Zielona Góra będzie dla Ciebie idealny. Dzięki niemu możesz tylko zyskać.

Program ketogeniczny zdjęcie pudełka

Program ketogeniczny

Dedykowany dla osób, którym zależy na szybkiej utracie wagi poprzez eliminowanie z diety węglowodanów i zastąpienie ich wartościowymi tłuszczami. Dzięki temu w organizmie uruchomiony zostaje proces ketozy.

1500 1800 2000 2500 kcal

Sprawdź ten program
Program wegetariański zdjęcie pudełka

Program wegetariański

To wariant dla osób, które eliminują ze swojego jadłospisu mięso, zastępując je produktami pochodzenia roślinnego.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program laktoza i gluten zdjęcie pudełka

Program laktoza i gluten

Opcja dedykowana dla osób z nietolerancją glutenu (lub nieceliakalną i niealergiczną nadwrażliwością na gluten) oraz produktów zawierających pszenicę.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program sport zdjęcie pudełka

Program sport

Wariant, który pokryje nawet bardzo wysokie zapotrzebowanie na energię w ciągu dnia, którego wymagają w szczególności sportowcy i osoby aktywne fizycznie.

1700 2500 3000 kcal

Sprawdź ten program
Program niski ŁG zdjęcie pudełka

Program niski ŁG

Rozwiązanie dla wszystkich osób z insulinoopornością oraz dla każdego, kto chce kontrolować ilość cukru dostarczanego do organizmu z codziennymi posiłkami.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program standard zdjęcie pudełka

Program standard

Dieta w wariancie standard dedykowana jest dla wszystkich osób, którym zależy na stopniowym gubieniu zbędnych kilogramów w sposób naturalny i bezpieczny dla organizmu.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program

Czy dieta pudełkowa Zielona Góra jest dla Ciebie? Kiedy warto po nią sięgnąć?

Samo słowo dieta, dla wielu osób oznacza coś bardzo restrykcyjnego, mającego na celu wyłącznie zrzucenie zbędnych kilogramów. Faktycznie na catering Zielona Góra, mogą zdecydować się wszyscy Ci, którzy marzą o zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jednak fit catering Zielona Góra to nie tylko możliwość uzyskania idealnej sylwetki, ale przede wszystkim wprowadzenie zdrowych nawyków do swojego życia. Skorzystanie z diety pudełkowej jest idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby. Szczególnie docenią ją jednak Ci, którzy nie mają zbyt dużo wolnego czasu, aby poświęcać go na przygotowanie posiłków. Fit catering Zielona Góra pozwala na dopasowanie menu do własnych potrzeb. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każde danie będzie Ci smakować. Z uwagi na różne upodobania, istnieje możliwość np. wyłączenia z diety mięsa. Istnieje możliwość wyboru cateringu dietetycznego:

  • z niskim indeksem glikemicznym,
  • sportowego,
  • standardowego,
  • wegetariańskiego,
  • z wyłączeniem laktozy i glutenu.

Catering dietetyczny Zielona Góra – codziennie zdrowo i smacznie

Największą bolączką osób na diecie, chcących uzyskać odpowiednią sylwetkę są zwykle monotonne posiłki. W dalszym ciągu krążą również opinie na temat tego, że fit catering pomimo tego, że jest bardzo zdrowy, nie zachwyca swoim smakiem. Zastanawiasz się, czy opinie te są prawdziwe, czy może to tylko powtarzany mit? Fit catering Zielona Góra przygotowywany jest przez specjalistów w swojej dziedzinie. Co więcej, menu powstaje z najlepszych składników. Niezwykle ważny jest również sam jadłospis i jego różnorodność. Jest on przygotowywany tak, aby każdego dnia zachwycać innymi smakami. Dieta pudełkowa Zielona Góra, to jak podkreślają osoby, które już z niej korzystały, możliwość zjedzenia smacznego oraz pożywnego posiłku, a co najważniejsze – zdrowego. Jeżeli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, sprawdź co w najbliższym tygodniu możesz znaleźć w diecie – wszystkie informacje dotyczące menu znajdują się na stronie w odpowiedniej zakładce.

Czy decydując się na catering Zielona Góra zyskujesz?

Dieta fit to rozwiązanie dla wszystkich, nie tylko dla osób zabieganych i tych, którym brakuje czasu na samodzielne gotowanie. To także świetna opcja, jeżeli nie lubisz spędzać wolnego czasu w kuchni na przygotowywaniu posiłków i gotowanie zdecydowanie nie jest Twoim hobby. Fit catering Zielona Góra to gotowe i smaczne posiłki z dostawą prosto pod drzwi domu.

Dieta pudełkowa Zielona Góra to również idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają swoją dietę i nie wiedzą, jak podejść do tego tematu. Porcjowane posiłki w określonej ilości na każdy dzień przekładają się na wyrobienie pozytywnych nawyków żywieniowych. Jest to również sposób na zainspirowanie się potrawami i poznanie nowych smaków.

Catering dietetyczny Zielona Góra – każdego dnia prosto pod Twoje drzwi

Zaletą korzystania z cateringu pudełkowego, są dostawy każdego dnia – bezpośrednio pod Twoje drzwi. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, z którego możesz korzystać siedem dni w tygodniu – także w weekendy. Jeżeli jesteś nowy w temacie cateringu pudełkowego i nie wiesz, czy będzie on odpowiedni dla Ciebie, to nic straconego. Możesz zdecydować się na zamówienie testowe, a w wybranym dniu pod drzwiami znajdziesz swoje posiłki. Dzięki temu będziesz w stanie określić, czy odpowiadają Ci dania i skorzystasz z pełnej oferty.