Catering dietetyczny Kalisz

Pora na Twój ruch!
CATERING DIETETYCZNY KALISZ – 6 PROGRAMÓW DIETY OD BONAPPEFIT

Dieta to od zawsze jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów w zwalczaniu zbędnych kilogramów. Ma ona tym lepsze rezultaty, jeżeli zostanie połączona z aktywnością fizyczną np. ćwiczeniami na siłowni lub bieganiem. Nie oznacza to jednak, że musisz zmienić całe swoje życie i zacząć gotować. Wystarczy dobry catering dietetyczny. Kalisz, Szczecin, Gdańsk, Kraków i inne większe miasta oferują taką ofertę. Warto więc z niej skorzystać.

Program ketogeniczny zdjęcie pudełka

Program ketogeniczny

Dedykowany dla osób, którym zależy na szybkiej utracie wagi poprzez eliminowanie z diety węglowodanów i zastąpienie ich wartościowymi tłuszczami. Dzięki temu w organizmie uruchomiony zostaje proces ketozy.

1500 1800 2000 2500 kcal

Sprawdź ten program
Program wegetariański zdjęcie pudełka

Program wegetariański

To wariant dla osób, które eliminują ze swojego jadłospisu mięso, zastępując je produktami pochodzenia roślinnego.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program laktoza i gluten zdjęcie pudełka

Program laktoza i gluten

Opcja dedykowana dla osób z nietolerancją glutenu (lub nieceliakalną i niealergiczną nadwrażliwością na gluten) oraz produktów zawierających pszenicę.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program sport zdjęcie pudełka

Program sport

Wariant, który pokryje nawet bardzo wysokie zapotrzebowanie na energię w ciągu dnia, którego wymagają w szczególności sportowcy i osoby aktywne fizycznie.

1700 2500 3000 kcal

Sprawdź ten program
Program niski ŁG zdjęcie pudełka

Program niski ŁG

Rozwiązanie dla wszystkich osób z insulinoopornością oraz dla każdego, kto chce kontrolować ilość cukru dostarczanego do organizmu z codziennymi posiłkami.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program standard zdjęcie pudełka

Program standard

Dieta w wariancie standard dedykowana jest dla wszystkich osób, którym zależy na stopniowym gubieniu zbędnych kilogramów w sposób naturalny i bezpieczny dla organizmu.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program

Kalisz: catering dietetyczny, na który warto postawić

Zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na opcję, jaką jest dieta pudełkowa Kalisz, podobnie zresztą jak inne większe miasta oferuje w tym zakresie naprawdę wysoką jakość. Posiłki przygotowują specjaliści, dzięki czemu składniki do każdego zestawu dopasowywane są w jak najlepszej konfiguracji. Wybrany plan cateringowy przygotowywany jest także do konkretnej grupy osób – np. dla sportowców, którzy potrzebują odpowiedniej dawki kalorii do wykonywania ćwiczeń, czy osób, które nie jedzą mięsa. Dieta pudełkowa dostępna jest w różnych wariantach kalorycznych, co dokładnie pozwala na jej dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Najmniej kaloryczne zestawy mają, jakie proponuje catering dietetyczny Kalisz to 1000 kcal, niektóre mają jednak nawet 3000 kcal. 

Dieta pudełkowa Kalisz – dopasuj catering do własnych potrzeb

Osoby, które zamieszkują większe aglomeracje mają ogromne możliwości, aby zadbać o własną sylwetkę. Jednym z takich miast jest Kalisz. Dieta pudełkowa, którą zamawiasz może być przede wszystkim dopasowana do Twoich potrzeb. Dla wszystkich osób, chcących zdrowo się odżywiać, przygotowane zostały standardowe, zbilansowane posiłki dostępne w różnych wersjach kalorycznych. Oczywiście nie jest to jedyna możliwość, na jaką można się zdecydować.Catering dietetyczny Kalisz to także możliwość wyboru jednego z konkretnych programów:

  • sport,
  • bez laktozy i glutenu,
  • low ŁG,
  • keto,
  • wegetariański.

Ci, którzy mają problemy z przyswajalnością laktozy czy glutenu powinni zdecydować się na dietę pudełkową przygotowaną specjalnie z myślą o nich. Składniki nieprzyswajalne występują przede wszystkim w zbożach, dlatego program ten eliminuje z diety pszenicę, jęczmień, żyto czy orkisz. Dieta pudełkowa eliminująca gluten i laktozę jest bezpieczna nawet dla osób bardzo wrażliwych. Dietetycy odpowiedzialni za jej komponowanie dbają o to, aby nie znalazły się w niej produkty, które mogłyby mieć nawet śladowe ślady glutenu czy laktozy. Jednak to, co najistotniejsze, to fakt, że nawet dieta eliminująca produkty zawierające gluten oraz laktozę nie jest monotonna. Posiłki są zróżnicowane i smaczne.

Kalisz – dieta pudełkowa z myślą o sportowcach

Dieta pudełkowa to rozwiązanie dla osób zabieganych, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. To również opcja, po którą chętnie sięgają sportowcy. Jadłospis w tym przypadku jest zmodyfikowany w taki sposób, aby zawierał znacznie więcej białka. Dieta pudełkowa w wariancie dla sportowców, bardzo często określana jest przez dietetyków dietą wytrawną, gdyż pozbawiona jest praktycznie w całości wszelkiego rodzaju owoców czy słodkich dań. 

Jakich produktów można się spodziewać wybierając dietę przeznaczoną dla aktywnych fizycznie? Przede wszystkim jest to ryż, kasza oraz makarony. Pojawiają się w niej również różnego rodzaju dania mączne oraz pieczywo. Dieta przeznaczona dla portowców dostępna jest w dwóch wariantach — 2500 lub 3000 kcal. 

Kalisz – catering dietetyczny, który docenisz

Korzystanie z diety pudełkowej jest bardzo wygodne – nic dziwnego, że tej opcji korzysta coraz więcej osób, nie tylko z takich miast jak Kalisz Catering dietetyczny pozwala zaoszczędzić dużo czasu, który normalnie trzeba byłoby poświęcić na robienie zakupów, a następnie przygotowywanie każdego dania. Rozwiązanie to przypadnie do gustu również osobom, które nie przepadają za gotowaniem, a dodatkowo odmierzanie ilości kalorii spędza im sen z powiek.

Gotowa dieta to także propozycja dla osób, które chcą wyrobić u siebie odpowiednie nawyki żywieniowe, a przy okazji pozbyć się zbędnych kilogramów nagromadzonych podczas dziennego podjadania. Niezwykle wygodne jest również to, że posiłki dostarczana są bezpośrednio pod drzwi. Oznacza to, że rana przed wyjściem do pracy możesz spodziewać się swojej przesyłki z daniami na dany dzień.