Catering dietetyczny Lublin

Pora na Twój ruch!
CATERING DIETETYCZNY LUBLIN – 6 PROGRAMÓW DIETY OD BONAPPEFIT

Dieta pudełkowa bije w ostatnich latach rekordy popularności. Zastanawiasz się, z czego wynika jej popularność? Wielu osobom doskwiera codzienny brak czasu, który mogłyby poświęcić na gotowanie. Jednocześnie zależy im na dobrym wyglądzie i utrzymaniu właściwej wagi. Brzmi znajomo? Jeżeli tak to catering dietetyczny Lublin jest stworzony także dla Ciebie. Sprawdź, jak wiele możesz zyskać, decydując się na gotowe posiłki.

Program ketogeniczny zdjęcie pudełka

Program ketogeniczny

Dedykowany dla osób, którym zależy na szybkiej utracie wagi poprzez eliminowanie z diety węglowodanów i zastąpienie ich wartościowymi tłuszczami. Dzięki temu w organizmie uruchomiony zostaje proces ketozy.

1500 1800 2000 2500 kcal

Sprawdź ten program
Program wegetariański zdjęcie pudełka

Program wegetariański

To wariant dla osób, które eliminują ze swojego jadłospisu mięso, zastępując je produktami pochodzenia roślinnego.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program laktoza i gluten zdjęcie pudełka

Program laktoza i gluten

Opcja dedykowana dla osób z nietolerancją glutenu (lub nieceliakalną i niealergiczną nadwrażliwością na gluten) oraz produktów zawierających pszenicę.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program sport zdjęcie pudełka

Program sport

Wariant, który pokryje nawet bardzo wysokie zapotrzebowanie na energię w ciągu dnia, którego wymagają w szczególności sportowcy i osoby aktywne fizycznie.

1700 2500 3000 kcal

Sprawdź ten program
Program niski ŁG zdjęcie pudełka

Program niski ŁG

Rozwiązanie dla wszystkich osób z insulinoopornością oraz dla każdego, kto chce kontrolować ilość cukru dostarczanego do organizmu z codziennymi posiłkami.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program standard zdjęcie pudełka

Program standard

Dieta w wariancie standard dedykowana jest dla wszystkich osób, którym zależy na stopniowym gubieniu zbędnych kilogramów w sposób naturalny i bezpieczny dla organizmu.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program

Dieta pudełkowa Lublin – kiedy po nią sięgnąć?

Słowo dieta bardzo często kojarzy się wyłącznie z redukcją zbędnych kilogramów. Faktycznie, na tani catering dietetyczny Lublin mogą zdecydować się osoby, którym zależy na tym, aby schudnąć. Jednak nie tylko. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na zdrowym odżywianiu, a nie mają czasu na codzienne gotowanie.Catering dietetyczny Lublin zapewnia zbilansowaną dietę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Istnieje np. możliwość wykluczenia mięsa z posiłków. W ofercie znajdziesz takie diety jak:

  • standard,
  • wegetariańska,
  • sport,
  • z niskim indeksem glikemicznym,
  • bez laktozy i glutenu,
  • ketogeniczna.

Lublin catering dietetyczny – smaczne menu każdego dnia

Nic tak nie motywuje do walki o doskonałą kondycję i piękną sylwetkę, jak smaczna dieta. Wśród osób, które nigdy nie miały okazji korzystać z cateringu pudełkowego krąży jednak mit mówiący o tym, że taka posiłki chociaż zdrowe, to nie są dobre. Czy faktycznie tak jest? Każde danie z naszej diety pudełkowej przygotowywane jest przez specjalistów z najwyższej jakości składników. Jadłospis jest starannie skomponowany i różnorodny, aby nie znudził się po kilku dniach. Wszyscy korzystający z usługi, jaką jest dieta pudełkowa Lublin, podkreślają, że posiłki są smaczne i syte. Połączenie różnorodnych aromatów i przypraw sprawia, że każdego dnia możesz odkrywać nowe smaki. Zanim zdecydujesz się na tani catering dietetyczny Lublin możesz także podglądnąć menu przewidziane na najbliższy tydzień, aby określić, czy przypadnie Ci do gustu.

Co zyskujesz, decydując się na catering dietetyczny Lublin?

Dieta pudełkowa jest idealna dla tych osób, które na co dzień chcą zaoszczędzić swój czas. Dzięki gotowym posiłkom nie trzeba martwić się o to, aby uzupełnić swoją lodówkę. Nie ma także konieczności gotowania, co docenią szczególnie Ci, którzy nie przepadają za tym zajęciem. Zaoszczędzony w ten sposób czas można przeznaczyć na własny rozwój, swoje hobby lub po prostu odpoczynek.

Tani catering dietetyczny Lublin to także doskonała propozycja dla osób, które zaczynają swoją przygodę z odchudzaniem i chcą wyrobić sobie dobre nawyki np. w zakresie ilości zjadanych posiłków. Dzięki temu, że codziennie rano dowożone są gotowe dania, nie ma ryzyka, że w ciągu dnia będzie się coś podjadać. Można również podglądać, jak przygotowane są potrawy i inspirować się w przyszłości – podczas ich samodzielnego przygotowywania.

Lublin – catering dietetyczny dla sportowców

Dieta pudełkowa Lublin to propozycja nie tylko dla tych osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy i poczuć się lekko. Jest ona stworzona dla sportowców, którzy chcą wyrzeźbić sylwetkę. Same ćwiczenia na siłowni przynoszą efekty, jednak te będą zdecydowanie lepsze, kiedy wzmocni się je dobrze zbilansowaną dietą. W tym przypadku niezwykle ważne są w proporcje w zakresie dostarczanych do organizmu tłuszczy, białek i węglowodanów. Decydując się na gotowy catering dietetyczny Lublin nie trzeba głowić się nad codziennym komponowaniem posiłków. O wszystko dbają specjaliści, którzy czuwają nad opracowaniem optymalnej diety – dopasowanej do konkretnych potrzeb.

Dieta pudełkowa Lublin – codziennie świeża dostawa

Wybierając tani catering dietetyczny Lublin każdego dnia otrzymasz dietę pod swoje drzwi. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego możesz korzystać przez cały tydzień – także w weekendy. Jeżeli zamawiasz catering pudełkowy pierwszy raz – możesz zdecydować się na zamówienie testowe – na jeden, wybrany dzień. To pozwoli Ci określić, czy dieta trafia w Twoje smaki i będziesz chciał ją przedłużyć na tydzień, miesiąc lub wybrany przez siebie czas.