Catering dietetyczny Warszawa

Pora na Twój ruch!
CATERING DIETETYCZNY WARSZAWA – 6 PROGRAMÓW DIETY OD BONAPPEFIT

Catering dietetyczny to niezwykle popularne rozwiązanie, które pozwala na oszczędzenie czasu, a jednocześnie cieszenie się pysznymi posiłkami każdego dnia. Dbamy o to, by gotowane potrawy były smaczne i dostarczane zawsze na czas, na terenie całej Warszawy i wielu innych miast. Oferujemy różne warianty diet, dlatego możesz z łatwością dopasować odpowiedni rodzaj do swojego sposobu żywienia i zapotrzebowania energetycznego. Jeśli chodzi o diety pudełkowe, Warszawa to miejsce, w którym wysoka jakość łączy się ze sprawną dostawą, różnorodnością oraz niepowtarzalnym smakiem.

Wśród naszych diet znajdziesz różne plany żywieniowe, bazujące na określonych składnikach. Niektóre z nich wykluczają mięso, podczas gdy inne powstały z myślą o diabetykach czy osobach borykających się z nietolerancjami pokarmowymi. Są to takie diety, jak:

Program ketogeniczny zdjęcie pudełka

Program ketogeniczny

Dedykowany dla osób, którym zależy na szybkiej utracie wagi poprzez eliminowanie z diety węglowodanów i zastąpienie ich wartościowymi tłuszczami. Dzięki temu w organizmie uruchomiony zostaje proces ketozy.

1500 1800 2000 2500 kcal

Sprawdź ten program
Program wegetariański zdjęcie pudełka

Program wegetariański

To wariant dla osób, które eliminują ze swojego jadłospisu mięso, zastępując je produktami pochodzenia roślinnego.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program laktoza i gluten zdjęcie pudełka

Program laktoza i gluten

Opcja dedykowana dla osób z nietolerancją glutenu (lub nieceliakalną i niealergiczną nadwrażliwością na gluten) oraz produktów zawierających pszenicę.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program sport zdjęcie pudełka

Program sport

Wariant, który pokryje nawet bardzo wysokie zapotrzebowanie na energię w ciągu dnia, którego wymagają w szczególności sportowcy i osoby aktywne fizycznie.

1700 2500 3000 kcal

Sprawdź ten program
Program niski ŁG zdjęcie pudełka

Program niski ŁG

Rozwiązanie dla wszystkich osób z insulinoopornością oraz dla każdego, kto chce kontrolować ilość cukru dostarczanego do organizmu z codziennymi posiłkami.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program
Program standard zdjęcie pudełka

Program standard

Dieta w wariancie standard dedykowana jest dla wszystkich osób, którym zależy na stopniowym gubieniu zbędnych kilogramów w sposób naturalny i bezpieczny dla organizmu.

1000 1200 1500 1700 2000 kcal

Sprawdź ten program

Tak szeroki wybór dostępnych diet pozwala na znalezienie odpowiedniego wariantu dla siebie. Tani catering dietetyczny Warszawa trafia w gusta zarówno sportowców, jak i osób, które chcą delikatnie zmienić swoje nawyki żywieniowe. To dobre rozwiązanie także w sytuacji, gdy planujesz przejść na wegetarianizm, nie ulegając pokusom. Każda dieta występuje w kilku wariantach kaloryczności, w zależności od jej charakterystyki.

Dla kogo sprawdzi się catering dietetyczny w Warszawie?

Catering dietetyczny Warszawa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które żyją szybko. Stolica jest miastem pełnym pracowników umysłowych i właścicieli biznesów. Często tacy ludzie nie mają czasu na samodzielne gotowanie czy robienie zakupów spożywczych, poświęcając się głównie karierze. Na szczęście istnieje opcja skorzystania z diety pudełkowej. gotowe posiłki docierają pod wskazany adres każdego dnia, zgodnie z wybranym planem.

Catering dietetyczny jest nie tylko niezwykle wygodny, pozwalając na zaoszczędzenie czasu. Ma on znacznie więcej zalet. Przede wszystkim ułatwia życie osobom, które borykają się z różnymi nietolerancjami pokarmowymi. Pozwala też na poprawienie swoich nawyków żywieniowych. Wszystkie potrawy są komponowane przez specjalistów, w odpowiedni sposób. Dostarczają więc cennych składników odżywczych, wspierając funkcjonowanie całego organizmu.

Jeśli chodzi o rozwiązanie, jakim jest dieta pudełkowa, Warszawa to miasto, w którym żyje wiele osób aktywnych. One również stawiają na wysoką jakość spożywanego jedzenia. Wówczas konieczne jest także dostarczenie większych ilości białka i innych składników wpływających na funkcjonowanie organizmu w trakcie wysiłku. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz m.in. dietę sport i ketogeniczną, która również trafia w gusta sportowców.

Czym wyróżnia się nasza dieta pudełkowa?

Nasza dieta pudełkowa jest komponowana z dbałością o każdy detal. Pozwala na dostarczenie cennych składników odżywczych w odpowiednich ilościach. Składniki wykorzystywane do tworzenia poszczególnych dań pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Dbamy również o to, by wzajemnie się uzupełniały, zapewniając odpowiednią przyswajalność. Są to kompozycje pyszne, a zarazem zróżnicowane. Każdego dnia możesz liczyć na zupełnie inne potrawy, dlatego catering dietetyczny dla wielu osób to sposób na życie, a nie tylko zrzucenie zbędnych kilogramów czy chwilowe poprawienie nawyków żywieniowych.

Oferujemy dietę pudełkową w wielu wersjach, które różnią się od siebie także kalorycznością. Dzięki temu możesz potraktować nasz catering jako uzupełnienie swojego dnia lub jeść wyłącznie dania z niego pochodzące. To dobra opcja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w tym także tych, którzy regularnie uprawiają sport. Oferujemy bowiem plany od 1000 do 3000 kcal. Wybór konkretnych opcji różni się w zależności od konkretnego programu diety. Wśród dostępnych rozwiązań znajdziesz pakiety o następującej kaloryczności:

  • 1000 kcal,
  • 1200 kcal,
  • 1500 kcal,
  • 1700 kcal,
  • 1800 kcal,
  • 2000 kcal,
  • 2500 kcal,
  • 3000 kcal.

Nasze posiłki dostarczamy każdego dnia pod wskazany adres, zanim wyjdziesz z domu do pracy. Dzięki temu dieta pudełkowa w Warszawie to świetna opcja także wtedy, kiedy nie masz czasu na przygotowywanie jedzenia na cały dzień aktywności.